Kwiatonowice Parafia - nowa strona Placówki oświatowe Organizacje Kwiatonowickie Stowarzyszenie HOMINI Linki
Kwiatonowice arrow Wydarzenia arrow II MIĘDZYSZKOLNA LIGA MINISIATKÓWKI
| Historia wsi | Ludność | Położenie | Władze | Galeria | Kontakt | Wydarzenia|

II MIĘDZYSZKOLNA LIGA MINISIATKÓWKI

II Międzyszkolna Liga Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców skupiła w swych szeregach liczne grono drużyn z całego Powiatu Gorlickiego. 11 XI rozegrana została  I RUNDA LIGI. Rozgrywki drużyn dziewczynek  odbywały się w dwóch dywizjach, a o rozstawieniu decydowała lokata ubiegłego roku. 
II RUNDA MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT została rozegrana 11 XI 2014 r. w szkole w Szymbarku. Nasza szkołę reprezentowała ekipa dziewczynek w składzie: Liana Ewa, Liana Joanna, Liana Patrycja, Bugno Julia i Róż Natalia. Naszym zawodniczkom dopisywało szczęście. W swojej dywizji B spotkały się z ekipami z Zagórzan, Ropy i Stróżnej. Mecze z trzema drużynami były wygrane, więc nasza ekipa awansowała do dywizji A. Następne spotkanie w II RUNDZIE odbędzie się 29/30 XII 2014 r.
Te sportowe zmagania były świetną okazją do zaprezentowania się wszystkich zawodników na szerszym forum. Dzieci miały okazję do pokazania własnych umiejętności, ale również nawiązały nowe znajomości.  Bardzo rzadko zdarza się bowiem spotkać z drużynami z gmin ościennych i to nie tylko prywatnie,  a co dopiero na arenie sportowej.
Opiekunem zespołu podczas rozgrywek była pani Alicja Czochór.

Więcej informacji: http://www.galps.gorlice.pl/s,aktualnosci,id,199-i_miedzyszkolna_liga siatkówki.html


Powered by Elxis - Open Source CMS.
Copyright (C) 2006-2008 Elxis.org. All rights reserved.