Kwiatonowice Parafia - nowa strona Placówki oświatowe Organizacje Kwiatonowickie Stowarzyszenie HOMINI Linki
Kwiatonowice arrow Wydarzenia arrow II MIĘDZYGIMNAZJALNA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ
| Historia wsi | Ludność | Położenie | Władze | Galeria | Kontakt | Wydarzenia|

II MIĘDZYGIMNAZJALNA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ

II Międzygimnazjalna  Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców zorganizowana po raz drugi, skupiła w swych szeregach liczne grono drużyn z całego Powiatu Gorlickiego. 11 XI rozegrana została  I RUNDA LIGI. Rozgrywki drużyn dziewcząt  i chłopców odbywały się w dwóch grupach ligowych, a o rozstawieniu decydowała lokata z ubiegłego roku. Z naszej szkoły drużyna chłopców wystartowała z pierwszego miejsca w Dywizji A, w składzie: Bugno Paweł, Brach Piotr, Kozień Piotr, Wielopolski Patryk, Żurowski Patryk, Dziki Karol, Grabowicz Dawid, Oczkowicz Bartłomiej i Szymczyk Bartłomiej.


Więcej informacji: http://www.galps.gorlice.pl/s,aktualnosci,id,199-i_miedzygimnazjalna_liga.html

II RUNDA LIGI CHŁOPCÓW została rozegrana 11 XI 2014 r. w naszej szkole. Nasi siatkarze spotkali się z zespołami z Kobylanki, Dominikowic i Staszkówki. Nie zdołali pokonać drużyny z Kobylanki, zdobywając tym samym II miejsce w grupie. Następne rozgrywki czekają naszych siatkarzy 29/30 XII 2014 r.  Do drugiej rundy  do naszej dywizji awansowała drużyna Moszczenicy, spadek zaliczyła ekipa Staszkówki.
Te sportowe zmagania były świetną okazją do zaprezentowania się wszystkich zawodników na szerszym forum. Chłopcy mieli okazję do pokazania własnych umiejętności.  Bardzo rzadko zdarza się bowiem spotkać z drużynami z gmin ościennych, nie tylko prywatnie, ale również na arenie sportowej.
Opiekunem drużyny był Jarosław Stężalski.


Powered by Elxis - Open Source CMS.
Copyright (C) 2006-2008 Elxis.org. All rights reserved.