Kwiatonowice Parafia - nowa strona Placówki oświatowe Organizacje Kwiatonowickie Stowarzyszenie HOMINI Linki
Kwiatonowice arrow Wydarzenia arrow Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
| Historia wsi | Ludność | Położenie | Władze | Galeria | Kontakt | Wydarzenia|

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

W dniu 24 maja 2016 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIV Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej. Tegoroczna XIV edycja, wzorem lat ubiegłych, rozstrzygana była w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe oraz gimnazja. Zgłoszonych zostało 14 szkół z gminy oraz powiatu gorlickiego.
Pomysłodawczyniami konkursu są nauczycielki języka angielskiego: Katarzyna Woźniak i Anna Sołtys - Deda w Zespole Szkół w Kobylance.
Wystąpienia oceniało jury, w skład którego wchodzili: Tomasz Kubala – dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach, Anna Gryboś nauczycielka języka angielskiego oraz Grażyna Jarkiewicz - instruktor Ośrodka Kultury Gminy Gorlice.
Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Piestrak (kl. V) Aleksandra Poznańska (kl. I G) oraz Barbara Bajorek (kl. II G). W kategorii gimnazjum II miejsce zajęła Basia Bajorek wykonująca angielską piosenkę „Riptide” Vance Joy, I miejsce zajęła Aleksandra Poznańska wykonująca piosenkę „Toxic” – Melanie Martinez. Gratulujemy!


Powered by Elxis - Open Source CMS.
Copyright (C) 2006-2008 Elxis.org. All rights reserved.