Kwiatonowice Parafia - nowa strona Placówki oświatowe Organizacje Kwiatonowickie Stowarzyszenie HOMINI Linki
Kwiatonowice arrow Wydarzenia arrow "Nauczyciel na medal"
| Historia wsi | Ludność | Położenie | Władze | Galeria | Kontakt | Wydarzenia|

"Nauczyciel na medal"

Trwa wielka akcja "Nauczyciel na Medal" pod honorowym patronatem Jacka Krupy, marszałka województwa małopolskiego. Ma ona na celu nagrodzić najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli. Medale i nagrody zostaną wręczone podczas prestiżowej konferencji FlexiForm Day Edukacja w Krakowie.

Laureaci zostaną wybrani w głosowaniu prowadzonym osobno w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i we wszystkich powiatach naszego województwa. Nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach - dla nauczycieli klas I-III szkoły podstawowej, nauczycieli klas IV-VII i gimnazjum oraz dla tych, którzy uczą młodzież w szkołach ponadgimnazjalnych. Zdjęcia kandydatów z okazji Dnia Edukacji Narodowej Zdjęcia nauczycieli zgłoszonych do akcji ukazały się w "Gazecie Krakowskiej" i "Dzienniku Polskim" w piątek, 13 października. W obu gazetach ukazały się zdjęcia nauczycieli, którzy przesłali je do redakcji do środy, 11 października. Laureaci odbiorą medale i nagrody z rąk marszałka Jacka Krupy podczas Kongresu Edukacyjnego, który odbędzie się w Krakowie. Zaproszenie na kongres otrzymają laureaci z każdego powiatu. Pierwszy, powiatowy etap głosowania rozpoczął się w piątek, 13 października i potrwa do środy, 8 listopada, do godz. 21. Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania. Głosowanie w wojewódzkim finale akcji rozpocznie się w piątek, 10 listopada i będzie trwać do piątku, 17 listopada, do godz. 21.

Nauczyciele, którzy zajmą pierwsze miejsce w etapie powiatowym, we wszystkich trzech kategoriach, otrzymają: dyplom i tytuł Nauczyciel na Medal medal od Marszałka Województwa Małopolskiego, wręczany podczas uroczystej gali udział w konferencji - specjalistycznym szkoleniu FlexiForm Day Edukacja, poświęconym multimedialnym technikom i wykorzystaniu mediów społecznościowych w edukacji

W tym zaszczytnym gronie mamy swoją przedstawicielkę - Panią Barbarę Gryboś, nauczycielkę matematyki w ZSP w Kwiatonowicach. Prosimy wszystkich o głosy za Jej kandydaturą. Głosować można w terminach podanych powyżej wysyłając SMSa o treści: NG.126 na numer 72355. Koszt wiadomości tekstowej to 2,46 z Vat.


Powered by Elxis - Open Source CMS.
Copyright (C) 2006-2008 Elxis.org. All rights reserved.