Kwiatonowice Parafia - nowa strona Placówki oświatowe Organizacje Kwiatonowickie Stowarzyszenie HOMINI Linki
Kwiatonowice arrow Wydarzenia arrow Święto Komisji Edukacji Narodowej
| Historia wsi | Ludność | Położenie | Władze | Galeria | Kontakt | Wydarzenia|

Święto Komisji Edukacji Narodowej

Dnia 12 października w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Nauczyciela. Było nietypowo, ponieważ przygotowania do tego święta rozpoczęły się kilkanaście dni wcześniej i obejmowały głosowanie oraz pracowite podliczanie głosów. Cała społeczność naszej szkoły głosowała na swoich nauczycieli-faworytów w kilku kategoriach: Mistrz Długopisu, Krzykacz Roku, Robotnik Roku, Tekst Roku, Modnisia Roku, Chodziarz Roku, Autorytet Roku, Pomysłowość Roku, Najciekawszy Wykładowca Roku, Cierpliwość Roku oraz Humor Roku. Na koniec Wybrano jeszcze Supernauczyciela. Oczywiście nie zapomniano o najważniejszej nagrodzie i  wręczono tytuł Superdyrektora naszemu niezastąpionemu Dyrektorowi Szkoły.

Wszyscy nauczyciele zostali obdarowani dyplomami oraz własnymi portretami – karykaturami, które wykonała Gabrysia Gamoń.

Wszyscy bardzo dobrze się bawili, było dużo śmiechu oraz wzruszeń.

Za całość – wybory, liczenie głosów oraz przygotowanie apelu podsumowującego – odpowiedzialna była klasa VII, która znakomicie wywiązała się z tego zadania.


Powered by Elxis - Open Source CMS.
Copyright (C) 2006-2008 Elxis.org. All rights reserved.