Kwiatonowice Parafia - nowa strona Placówki oświatowe Organizacje Kwiatonowickie Stowarzyszenie HOMINI Linki
Kwiatonowice arrow Wydarzenia arrow POWIATOWY KONKURS PIOSENKI RÓŻNEJ
| Historia wsi | Ludność | Położenie | Władze | Galeria | Kontakt | Wydarzenia|

POWIATOWY KONKURS PIOSENKI RÓŻNEJ

Dnia 14 oraz 15 listopada 2017 r. odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Różnej organizowany przez Miejski Dom Kultury w Gorlicach. Przesłuchania konkursowe trwały dwa dni. Naszą szkołę reprezentowali w kategorii I klasy IV-VI: Agnieszka Białoń z kl. IV oraz Wiktoria Piestrak z kl. VI. Natomiast w drugiej kategorii Klasy VII oraz uczniowie Gimnazjum: Aleksandra Poznańska z kl. II G oraz Barbara Bajorek z kl. III G.
Celem konkursu była:
– Popularyzacja śpiewu wśród dzieci i młodzieży
– Twórcza wymiana doświadczeń muzycznych wśród dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów
– Wspieranie i promocja twórczości artystycznej młodych wykonawców z terenu Powiatu Gorlickiego. Uczniowie zaprezentowali się znakomicie, Barbara Bajorek w swojej kategorii zajęła II miejsce. Serdecznie gratulujemy !!!. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, za wspaniałą reprezentację naszej szkoły na zewnątrz.

Alicja Pyznar


Powered by Elxis - Open Source CMS.
Copyright (C) 2006-2008 Elxis.org. All rights reserved.