Kwiatonowice Parafia - nowa strona Placówki oświatowe Organizacje Kwiatonowickie Stowarzyszenie HOMINI Linki

POWIATOWY KONKURS PIOSENKI RÓŻNEJ

Dnia 14 oraz 15 listopada 2017 r. odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Różnej organizowany przez Miejski Dom Kultury w Gorlicach. Przesłuchania konkursowe trwały dwa dni. Naszą szkołę reprezentowali w kategorii I klasy IV-VI: Agnieszka Białoń z kl. IV oraz Wiktoria Piestrak z kl. VI. Natomiast w drugiej kategorii Klasy VII oraz uczniowie Gimnazjum: Aleksandra Poznańska z kl. II G oraz Barbara Bajorek z kl. III G.
Celem konkursu była:
– Popularyzacja śpiewu wśród dzieci i młodzieży
– Twórcza wymiana doświadczeń muzycznych wśród dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów
– Wspieranie i promocja twórczości artystycznej młodych wykonawców z terenu Powiatu Gorlickiego. Uczniowie zaprezentowali się znakomicie, Barbara Bajorek w swojej kategorii zajęła II miejsce. Serdecznie gratulujemy !!!. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, za wspaniałą reprezentację naszej szkoły na zewnątrz.

Alicja Pyznar


Powered by Elxis - Open Source CMS.
Copyright (C) 2006-2008 Elxis.org. All rights reserved.