Kwiatonowice Parafia - nowa strona Placówki oświatowe Organizacje Kwiatonowickie Stowarzyszenie HOMINI Linki
Kwiatonowice arrow Wydarzenia arrow Badminton dziewcząt - etap wojewódzki
| Historia wsi | Ludność | Położenie | Władze | Galeria | Kontakt | Wydarzenia|

Badminton dziewcząt - etap wojewódzki

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
W BADMINTONIE DZIEWCZĄT – 01 XII 2017 r. - ZAKOPANE

W piątek 1 grudnia  2017 r. odbyły się drużynowe Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w badmintonie. W zawodach wzięło udział 12 drużyn dziewcząt oraz 10 drużyn chłopców. Nasza drużyna dziewcząt  w składzie: Bugno Julia, Pierz Aleksandra i Bajorek Barbara zajęła  VI miejsce.  Osiągnięcia naszych dziewczyn zasługują na wielkie uznanie, tym bardziej, że ciężko pracowały na swój sukces od początku roku.  Dziękujemy im za godne reprezentowanie naszej szkoły oraz powiatu na zawodach wojewódzkich.


Powered by Elxis - Open Source CMS.
Copyright (C) 2006-2008 Elxis.org. All rights reserved.